Naše výsledky - Optimalizace váhy

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


    Honza

    Říká se, že...
"pouze naivní člověk neustále opakuje tentýž úkon a očekává, že mu to přinese jiné výsledky..."

Poradím Vám, jak se zbavit nadváhy a udržet si svůj životní styl.

V roce 2005 jsem postupně začal hubnout a podařilo se mi odbourat 29 kg. Dnes se na sebe mohu klidně podívat do zrcadla. Je mi fajn, cítím se skvěle, mám spoustu energie a mohu dokonce i sportovat jako dříve. Byl jsem ohromen, jak výživové programy fungují, jak se člověk cítí, jak dostává novou energii, prostě úžasné. Pomohl mi rozšířený stravovací plán, udržuji si tak svoji váhu a hlavně dobrou kondici.
   Renata  

Vysoká nadváha a já? To nikdy ke mně nešlo. Od dítěte jsem byla "samá ruka, samá noha."Problémy s váhou jsem nikdy nemusela řešit. Rok s rokem se sešel a přišly tři děti. Co dítě, to o 20kg těžší! A co "čert nechtěl", vždy mi nějaké to kilo zůstalo. K tomu špatná životospráva a noční vyjídání ledničky. Při mé výšce 163cm byl výsledek 86kg,vysoký krevní tlak a bolest nohou. V létě 2008 jsem 3 měsíce marodila a to byl pro mě a má kila KONEC. Znamenalo to jen další nárůst váhy-až na 90kilo! "MUSÍM NĚCO DĚLAT"! "KONEC PŘIBÍRÁNÍ"! A tak, jak jsem řekla, tak jsem splnila.
K mému výbornému výsledku mně dopomohl internet (kde jsem našla stránky Centrum redukce váhy) a můj "ANDĚL STRÁŽNÝ" - moje paní poradkyně. A tak začal můj boj s kilogramy!!! Speciálně na mé tělo mi určila základní program s výživou, aloe a vlákninou. Později jsem si do něj zahrnula i tablety Guarana. A úspěch se dostavil, což bylo super. Jakékoliv další úspěchy v podobě kil a centimetrů dolů byly provázeny konzultací paní poradkyně a úpravou programu.
A OPRAVDU TO FUNGOVALO!!! SAMA BYCH TAKOVÝM VĚCEM NEVĚŘILA, ALE OPRAVDU TO FUNGUJE.
Doporučuji všem, kteří váhají začít.


Informace jsou pouze pro potřebu našeho systému a nebudou nijak zneužity.
Výsledky jsou individuální a závisí zejména na úsilí. Používání jakýchkoliv částí této prezentace je možné výhradně po předchozím souhlasu vlastníka.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky